Обавештење о хитној служби

Поштовани,

Дана 20.12.2018. године, на основу јавне набавке спроведене од стране Министарства здравља, почиње реконструкција централне стерилизације у оквиру операционог блока Института за ортопедско-хируршке болести „Бањица“. С обзиром да је за исту планирано два месеца, те да је претходно потребно одрадити и припремне радове, обавештавамо Вас да Институт неће бити дежуран у периоду од 17.12.2018. године до 01.03.2019. године.

Институт ће за то време бити дежуран и наставити са хитном службом за комплексније трауме и преломе кичме за које је дежуран 24 часа свих дана у години.

Истовремено, о овоме су обавештене и друге установе које обављају хитну службу из области трауматологије, а које ће преузети хитне службе од Института у овом периоду.